دانلود وایت نویز

دانلود وایت نویز

com.tmsoft.whitenoise.lite

لینک دانلود از بازار:

https://cafebazaar.ir/app/com.tmsoft.whitenoise.lite/?l=fa

یکی از راه های مقابله با میسوفونیا استفاده از وایت نویزهاست. بعد از استفاده نظرتان را بنویسید.

این برنامه را از بازار دانلود کنید. وقتی صداهای آزار دهنده ای در محیط هست از آن با هدفون مناسب استفاده کنید.

سخنی با دوستان و خانواده

سخنی با دوستان و خانواده

یکی از سخت‌ترین چیزهایی که خانواده و دوستان فرد مبتلا به میسوفونیا باید بپذیرند این است که می‌بینند عزیز آن‌ها با رفتاری که دوست یا عضوی از خانواده انجام می‌دهد و، اگر بی‌طرفانه قضاوت کنیم، اصولا هم رفتاری عادی است کاملا به “حالت وحشت” رسیده، اما اگر شخص دیگری همان صدا را ایجاد کند یا همان کار را انجام دهد فرد مبتلا ککش هم نمی‌گزد.

فراخوان مبتلایان به میسوفونیا و اطرافیانشان

فراخوان مبتلایان به میسوفونیا و اطرافیانشان

داستان زندگی خود و یا فرد نزدیکی که مبتلا به میسوفونیاست را برای ما نوشته تا در سایت قرار دهیم. می توانید این ها را نیز در نوشته خود بیاورید:

جنسیت و سن و تحصیلات، شغل. از کی و چطور متوجه بیماری خود شدید؟ اولین علائمتان چه بود؟ چطور با این بیماری زندگی کردید و می کنید؟ این بیماری چه تاثیری در زندگی شما، روابطتان با خانواده، دوستان و اجتماع گذاشته است؟ چطور با علائم کنار میایید؟ از رنج اطرافیانتان از بیماری شما چه احساسی دارید؟ آرزوهایتان؟ درخواست هایتان از هر شخصی مثل نزدیکان، متخصصان و جامعه  …

نشانه‌ها و محرک‌های بیماری

نشانه‌ها و محرک‌های میسوفونیا

میسوفونیا – به معنی نفرت از صدا – را می‌توان حساسیت شدید به صداهای پس‌زمینه یا محرک‌های بصری تعریف کرد که معمولا توسط دیگران نادیده گرفته می‌شود. مهمتر از ناتوانی فرد در جلوگیری از محرک آزاردهنده واکنش عاطفی منفی حادی است که نتیجۀ در تماس بودن با محرک تجربه می‌شود.
این واکنش سیل عاطفی بازتابی‌ خشم و وحشتی است که با طوفانی از واکنش‌های جنگ یا گریز بزرگتر می‌شود.

میسوفونیا چیست؟

میسوفونیا چیست؟

• میسوفونیا که گاهی آن را ۴S می‌نامند (Syndrome Selective Sound Sensitivity یا سندروم حساسیت صدایی انتخابی)، شرایط ناتوان‌کننده‌ای است که در آن صداهای خاص / محرک‌های بصری تکرارشونده خشم بسیار زیاد و یا نفرت را برمی‌انگیزد.
• این صداها معمولا شامل صداهای دهانی مانند جویدن یا خوردن و آشامیدن با سروصداست، اما صداها از فردی به فرد دیگر متفاوت است، و این فهرست ظاهرا با گذشت زمان طولانی‌تر و متنوع‌تر می‌شود.